Archiwum

Szybki kontakt

Tel. 538 327 271
E-mail: muzasekret@poczta.onet.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piatku w godzinach od 8.00 do 16.00

BIP

logo_glowne oryginal

Koncert dla Przedszkola „Ogród Montessori” w Pile

1 czerwca w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Pile odbyły się II spotkania uczniów klasy fortepianu Szkoły Muzycznej I st. w Złotowie oraz Szkoły Muzycznej w Pile. Z muzyką fortepianową w wykonaniu uczniów przygotowanych przez Panią Violettę Dekarli-Jeziorowską zapoznawaliśmy 6-latków z Przedszkola Ogród Montessori. Czytaj dalej

Międzyszkolny Konkurs na najlepsze wykonanie etiudy

21 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Pile odbył się Międzyszkolny Konkurs na najlepsze wykonanie etiudy, w którym wzięli udział uczniowie klas fortepianu z naszej szkoły:

Wojciech Gogolewski – II miejsce ( klasa p. Violetty Dekarli-Jeziorowskiej )

Anna Jędrzejczyk – wyróżnienie ( klasa p. Violetty Dekarli-Jeziorowskiej )

Hanna Ślifierz – wyróżnienie ( klasa p. Violetty Dekarli-Jeziorowskiej )

Antoni Wacyk – wyróżnienie ( klasa p. Janiny Kopalak-Lis )

XVII Wewnątrzszkolny Konkurs Pianistyczny

9 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się XVII Wewnątrzszkolny Konkurs Pianistyczny na najlepsze wykonanie utworu dowolnie wybranego.

Jury w składzie: Dyrektor szkoły – Marek Kokowski, p. Violetta Dekarli–Jeziorowska oraz p. Janina Kopalak–Lis wyłoniło spośród 33 zgłoszonych uczestników następujących zwycięzców: Czytaj dalej

Jasełka Niepublicznego Przedszkola Dwujęzycznego w Pile

20 grudnia 2018 r. w sali Miejskiej w Pile odbyły się Jasełka Niepublicznego Przedszkola Dwujęzycznego Ogród Montessori. Uczennice naszej szkoły Hanna Ślifierz i Zuzanna Biecka oraz Zespołu Szkół Muzycznych w Pile z klasy fortepianu Pani Violetty Dekarli-Jeziorowskiej wykonały kolędy, pastorałki oraz utwory o tematyce zimowej.

Koncert Świąteczny

17 grudnia 2018 r. w auli Starostwa Powiatowego w Złotowie odbył się Koncert Świąteczny zorganizowany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Czytaj dalej